What's new

Primul topic in romana

PETER12

Member
Joined
Feb 28, 2016
Messages
44
Reaction score
0
Salut romanilor si bine v-am gasit pe primul topic in romana.Puteti face si alte topicuri si sa comentati pe acest topic. :D
 

khaly

Well-known member
Joined
Oct 24, 2015
Messages
2,513
Reaction score
84
PETER12 said:
Salut romanilor si bine v-am gasit pe primul topic in romana.Puteti face si alte topicuri si sa comentati pe acest topic. :D

Hello! :)

Felicitari pentru primul topic! Incepand cu acesta, ne dorim sa vedem cat mai multe idei, comentarii si topicuri postate in acest forum.

All the best,
Khaly
 

emanuel.emmy

Active member
Joined
Sep 16, 2015
Messages
106
Reaction score
1
khaly said:
PETER12 said:
Salut romanilor si bine v-am gasit pe primul topic in romana.Puteti face si alte topicuri si sa comentati pe acest topic. :D

Hello! :)

Felicitari pentru primul topic! Incepand cu acesta, ne dorim sa vedem cat mai multe idei, comentarii si topicuri postate in acest forum.

All the best,
Khaly
khaly you speack romanian? :eek: :?:
 

khaly

Well-known member
Joined
Oct 24, 2015
Messages
2,513
Reaction score
84
emanuel.emmy said:
khaly said:
PETER12 said:
Salut romanilor si bine v-am gasit pe primul topic in romana.Puteti face si alte topicuri si sa comentati pe acest topic. :D

Hello! :)

Felicitari pentru primul topic! Incepand cu acesta, ne dorim sa vedem cat mai multe idei, comentarii si topicuri postate in acest forum.

All the best,
Khaly
khaly you speack romanian? :eek: :?:

Hello! :)

I try to talk romanian. ;) I hope I can handle a little. :D
 

MyDaRkNeSS

Member
Joined
Apr 18, 2015
Messages
48
Reaction score
0
as dori in primul rand sa va spun buna ziua.e buna idea cu topicul in limba romana si ar fi frumos ca toti romanii sa posteze cate ceva aici...un gand o idee(de bun simt evident).Salut Khaly(Ancient).in primul rand as dori ca fiecare roman participant aici sa isi decline identitatea(ranger name si serverul) daca se poate...asa vom putea socializa si lega prietenii....in rest toate cele bune :)
 

emanuel.emmy

Active member
Joined
Sep 16, 2015
Messages
106
Reaction score
1
MyDaRkNeSS said:
as dori in primul rand sa va spun buna ziua.e buna idea cu topicul in limba romana si ar fi frumos ca toti romanii sa posteze cate ceva aici...un gand o idee(de bun simt evident).Salut Khaly(Ancient).in primul rand as dori ca fiecare roman participant aici sa isi decline identitatea(ranger name si serverul) daca se poate...asa vom putea socializa si lega prietenii....in rest toate cele bune :)
Buna sunt Emmy...123 din Europe_2 ;)
 

emanuel.emmy

Active member
Joined
Sep 16, 2015
Messages
106
Reaction score
1
khaly said:
PETER12 said:
Salut romanilor si bine v-am gasit pe primul topic in romana.Puteti face si alte topicuri si sa comentati pe acest topic. :D

Hello! :)

Felicitari pentru primul topic! Incepand cu acesta, ne dorim sa vedem cat mai multe idei, comentarii si topicuri postate in acest forum.

All the best,
Khaly[/quote
Yes you romanian good ;)
 
Top